AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

AGRO RUBRIKY

AgroSEZNAM

MAGAZÍN

AGRO GALERIE

ZÁBAVA

PRAKTICKÉ

AGROSEZNAM

agro rubriky / ZEMĚDĚLSKÉ ZPRAVODAJSTVÍ

Máte tip nebo námět na zajímavý článek? Pište co Vás zajímá na e-mail agroseznam@agroseznam.cz:
Do této rubriky můžete přispívat i Vy. více zde


OBSAH RUBRIKY

Země živitelka 2016: Zastavte se pro inspiraci i financování

12.8.2016 - Země živitelka 2016: Zastavte se pro inspiraci i financování

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Na konci srpna se v Českých Budějovicích tradičně uskuteční prestižní agrosalon Země živitelka. I na letošním již 43. ročníku můžete hledat nejen inspiraci a informace k nové technice či trendům v zemědělství a potravinářství, ale také k jejich vhodnému financování. Výhodnou nabídku v této oblasti opět představí na svém stánku v pavilonu T Komerční banka, tradiční partner českých zemědělců a potravinářů.

I letos má KB řešení pro zemědělské investice

3.5.2015 - I letos má KB řešení pro zemědělské investice

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Komerční banka (KB) je partnerem nejen Agrární komory ČR a Potravinářské komory ČR, ale zejména již 25 let je spolehlivým společníkem českých zemědělců a potravinářů při zajištění financování jejich investic. Projekty a investice do zemědělství a potravinářství KB již tradičně dlouhodobě podporuje, přičemž zohledňuje návaznost a neoddělitelnost obou oborů.

ProfiBed Classic = podestýlka pro koně, velká zvířata, drůbež a domácí zvířata.

7.2.2015 - ProfiBed Classic = podestýlka pro koně, velká zvířata, drůbež a domácí zvířata.

AGRO RUBRIKY -> živočišná výroba

- pohoda a blaho zvířat - eliminace prašnosti steliva - nároky na skladování a manipulaci se stelivem - cenová dostupnost

PODESTÝLKA PROFIBED CLASSIC - představení podestýlky

7.2.2011 - PODESTÝLKA PROFIBED CLASSIC - představení podestýlky

AGRO RUBRIKY -> koně, jezdectví

Podestýlka PROFIBED CLLASIC je vyráběna v České republice v Obci Lipová na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor, které jsou i zdrojem dřeva pro výrobu podestýlky. ProfiBed Classic = podestýlka pro koně, velká zvířata, drůbež a domácí zvířata.

Těžká havárie traktoru u obce Kateřinice

26.8.2009 - Těžká havárie traktoru u obce Kateřinice

-> nehody traktorů

Jednatřicetiletý řidič traktoru sjížděl svah louky, když dostal smyk a celá souprava havarovala. Při havárii se traktor i s vlečkou převrátil a zranil řidiče. Ten si i s vážným zraněním dokázal přivolat pomoc záchranářů.

Felicie skončila pod traktorem

27.7.2009 - Felicie skončila pod traktorem

-> nehody traktorů

25. července 2009 odpoledne došlo na silnici třetí třídy mezi Hoříněvsí a Račicemi nad Trotinou na Hradecku k vážné dopravní nehodě osobního vozidla a traktoru. Událost byla na operační středisko hasičů ohlášena v 17:00 hodin.

Společnost mladých agrárníků provozuje registr farem vhodných pro předání

2.7.2009 - Společnost mladých agrárníků provozuje registr farem vhodných pro předání

AGRO RUBRIKY -> zpravodajství

Již po delší dobu Kancelář SMA ČR oslovují zemědělci, kteří by měli zájem buď předat svoji farmu, nebo naopak farmu převzít a nemají partnera, který by byl pro tuto záležitost vhodný. Proto SMA ČR pomáhá českým zemědělcům tím, že provozujeme registr farem vhodných pro předání a tyto farmy následovně párujeme s potencionálními nabyvateli, tedy zájemci o koupi.

Kdo protestuje a proč?

2.7.2009 - Kdo protestuje a proč?

MAGAZÍN -> otázky, názory

Co si představit pod titulky Zemědělci protestují...? Především je dobré rozlišovat, kdo je zemědělec. Největším zemědělcem v zemi je vlastně Andrej Babiš, který vládne mnohamiliardovému mimo jiné agrárnímu majetku. Ten demonstrovat za dotace nepůjde. Kdyby je však zase státu „čestně“ vracel, byl by z největšího zemědělce největší blbec.

Předseda ASZ Mělník: Řešení mléčné krize bych hledal raději jinde než na dálnicích.

26.6.2009 - Předseda ASZ Mělník: Řešení mléčné krize bych hledal raději jinde než na dálnicích.

AGRO RUBRIKY -> živočišná výroba

Současná situace na trhu s mlékem je pro chovatele v EU, nejen v ČR, skutečně velmi tíživá. Nelze si však nepřipomenout dobu přelomu let 2007/08, kdy se ozývalo silné volání po urychleném uvolnění mléčných kvót a nastolení volného trhu touto komoditou. Cena mléka tehdy vyšplhala k jedenácti korunám za litr syrového mléka, po mléku byla poptávka a ta, jak známo, vede mimo zvýšení ceny i k investičnímu a výrobnímu optimismu. Faktory způsobující tento jev bohužel neměly dlouhého trvání a již v létě loňského roku konjunktura pohasla a trvalý p...

Novinář Petr Havel: Pád vlády oddálil zemědělcům naději na spravedlivější dotace

24.6.2009 - Novinář Petr Havel: Pád vlády oddálil zemědělcům naději na spravedlivější dotace

MAGAZÍN -> otázky, názory

Ačkoli se doposud vedou v tuzemských médiích diskuse zejména o dopadech nesmyslného svržení vlády na věrohodnost ČR a její předsednictví, bylo by zřejmě na čase podívat se také na dopady ekonomické. Mezi skupiny, které pád vlády odnesou, patří přitom po dnešku zemědělci, což je o to pikantnější, že zejména ti často protestující a tedy viditelní jsou většinou voliči levicových stran. Důsledky pádu vlády vyvolaném právě levicí teď ale ponesou mimo jiné sami.

Strana:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >>

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA