AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

19.4.2008 - Pytlák ujížděl s myslivcem půl kilometru na kapotě!

AGRO RUBRIKY -> myslivost

Pytlák ujížděl s myslivcem půl kilometru na kapotě! - zvětšit fotografii

V boj o zdraví a život se proměnila v tento týden služba pro člena myslivecké stráže z Dvorů nad Lužnicí na Jindřichohradecku. Na jeho výzvy k zastavení nereagoval osmadvacetiletý muž, který na myslivce najel svým vozem. Ten se srážce vyhnul skokem na kapotu, ze které ho řidič nakonec setřásl. Řidiče policisté dopadli.

Člen myslivecké stráže vyzval na cestě určené k honitbě řidiče vozu, kvůli podezření na pytláctví, aby vystoupil. Muž to odmítl s tím, že byl pouze hledat psa a nechal běžet motor. Po chvíli se chtěl rozjet, na což reagoval myslivec vstupem před auto. „Podezřelý se rozjel, ihned zastavil, opět se rozjel a to již myslivec nestačil uskočit a vyskočil na přední kapotu vozidla, kde se zachytil o hranu přední kapoty a o stěrač. Podezřelý se několikrát rychle rozjel a prudce zabrzdil,“ řekl mluvčí policie Jaroslav Beran.

Celou dobu se zoufalý myslivec snažil na kapotě udržet. Řidič ujel asi půl kilometru po cestě a přilehlé louce. „V jedné zatáčce se ale muž na kapotě neudržel a spadl. Utrpěl naštěstí jen lehká zranění. Řidič poté z místa ujel,“ doplnil Beran.

Policistům se podařilo řidiče vozu ještě ten samý den večer dopadnout a vyslechnout. „Stále prošetřujeme další okolnosti případu,“ řekl Podle jeho informací chtěl myslivec řidiče zkontrolovat pro pravděpodobné pytláctví.


Zdroj: Policie ČR a Katastrofy.com

Tisk

Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA