AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

5.6.2008 - Na traktoriádě v Šalmanovicích řádil Antikrist

ZÁBAVA -> traktoriády, závody

Na traktoriádě v Šalmanovicích řádil Antikrist - zvětšit fotografii
Na traktoriádě v Šalmanovicích řádil Antikrist - zvětšit fotografii
Na traktoriádě v Šalmanovicích řádil Antikrist - zvětšit fotografii
Na traktoriádě v Šalmanovicích řádil Antikrist
Na traktoriádě v Šalmanovicích řádil Antikrist

V sobotu 31.5. 2008 proběhl 8. ročník setkání traktorů domácí výroby Traktor-trial Šalmanovice 2008.
Traktor trial team Hvozdec se tohoto setkání zúčastnil již potřetí. A jak jinak, než se svým žluto-červeným „Antikristem“ a s hvozdecko-zvíkovskou posádkou Šejda – Brom.
Ještě v pátek se ale objevila závada na převodové skříni. Museli jsme ji tedy vyměnit za novou. „Když jsme vypouštěli olej z převodovky, tak se ozvalo cinknutí a vypadala klec hlavního ložiska. Takže jsme ji museli nahradit novou, kterou jsme díky bohu měli,“ komentuje Roman Šejda.
V sobotu ráno už byl „Antikrist“ v plné parádě připraven na startu v Šalmanovicích.
Jako první čekala na Romana Šejdu s Václavem Bromem jízda dovednosti, kterou zvládli za 51 vteřin. Následovalo tahání závaží, sprint dvojic, ve kterém Šejda porazil svého soupeře a poté „hlemýždí jízda“, ve které dokázal Roman Šejda svojí pomalou jízdou porazit svého protivníka. Po této části závodu se objevila závada v podobě upadlého tlumiče, se kterou si team dokázal poradit a posádka mohla dál bez potíží pokračovat v závodě. „Chtěl bych poděkovat TAJTÁN teamu za zapůjčení svářečky,“ dodává Šejda.
Ve druhé polovině dne přišly na řadu terénní sekce, ve které Roman srazil asi čtyři podložky a sekce bahno, kterou se nepodařilo zdolat ani na třetí účasti.
Traktor trial team Romana Šejdy se nakonec umístil na krásném pátém místě ve své třídě a odnesl si diplom a věcné ceny. „Letošní ročník se nám moc líbil, pěkně jsme se svezli a už plánuji úpravy na příští ročník, na který se velmi těšíme. Chtěl bych ještě poděkovat celému teamu a všem sponzorům,“ dodává na závěr Roman Šejda.
Technická data traktoru "Antikrist"
výroba: Roman Šejda
motor: stará Octavie
pohon: 4x2
ostatní vybava: měchy na zadní nápravě, čtyřbodové pásy, ochraný rám, závěs

Tisk
Autor: red


Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA