AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

21.11.2008 - U Kyšic hořel seník, škoda je přes 150 tisíc

AGRO RUBRIKY -> černý den -> požáry

U Kyšic hořel seník, škoda je přes 150 tisíc - zvětšit fotografii
U Kyšic hořel seník, škoda je přes 150 tisíc - zvětšit fotografii
U Kyšic hořel seník, škoda je přes 150 tisíc - zvětšit fotografii
U Kyšic hořel seník, škoda je přes 150 tisíc

Šest hasičských jednotek likvidovalo požár seníku u obce Kyšice na Plzeňsku Požár ohlásilo na operační středisko ve čtvrtek 20. listopadu 2008 po 16. hodině několik oznamovatelů, protože plameny byly vidět z velké dálky. Na místě bylo zjištěno, že se jedná o plechovou halu plnou sena, která je zcela zasažena požárem.

Na místo požáru byla okamžitě zřízena dálková doprava vody. Seník tvořily dvě části, které byly odděleny pevnou zdí. Kromě hasebních prací hasiči také ochlazovali konstrukci objektu. Sklad měl celkovou rozlohu 20x80 m, požár zasáhl skladiště sena na ploše 20x40 m bez obvodových stěn. Krátce před sedmou hodinou večer byly dobrovolné jednotky odeslány zpět na základny a na místě zůstali profesionální hasiči. Po 22 hodině proběhlo vystřídání příslušníků, aby byl zajištěn dozor nad požářištěm. Další střídání směny na místě požáru proběhlo dnes ráno po sedmé hodině. Škoda byla předběžně vyčíslena na 155 tisíc korun, uchráněné hodnoty činí 200 tisíc korun. Příčina požáru je v šetření

Napsal Mgr. Alena Marešová  

Tisk

Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA