AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

8.12.2008 - Na Příbramsku shořela stodola za milion

AGRO RUBRIKY -> černý den -> požáry

Na Příbramsku shořela stodola za milion - zvětšit fotografii
Na Příbramsku shořela stodola za milion - zvětšit fotografii
Na Příbramsku shořela stodola za milion - zvětšit fotografii
Na Příbramsku shořela stodola za milion

Rozsáhlý požár stodoly v Pičíně na Příbramsku ohrožoval obyvatele domu, ustájený dobytek a způsobil škodu na majetku převyšující milion korun.

Událost byla ohlášena v neděli 7. prosince 2008 krátce po sedmé hodině ranní na tísňovou linku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje. Na místo bylo postupně vysláno celkem 6 jednotek hasičů.

V době příjezdu jednotek PO na místo události byl celý komplex budov, využívaných jako sklad krmiv, sena, slámy, stáj pro prasata a ovce, dílna a sklad dřeva v plném rozsahu zasažen požárem. V době před příjezdem hasičů se majitelům statku podařilo ustájená zvířata vypustit na volé prostranství, přičemž došlo k úhynu jednoho selete.

Hasiči pomocí 4 útočných proudů v dýchací technice požár lokalizovali a uchránili tím rodinný dům v těsném sousedství stodoly. Vodu na požářiště hasiči dálkově dopravili z nedalekého rybníka.

Při požáru byla stavba stodoly zcela zničena včetně vnitřního vybavení, zaparkovaných zemědělských strojů a zařízení, čímž majitelům vznikla škoda přesahující milion korun.

Příčina vzniku požáru je v šetření ve spolupráci vyšetřovatelů HZS a Policie ČR.

Foto: Augustin Kreuz
vyšetřovatel požárů ÚO Příbram

Tisk

Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA