AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

OBSAH

9.2.2009 - Nepodceňujte kontakt psů s dětmi, v Británii zardousili kojence!

AGRO RUBRIKY -> černý den

Nepodceňujte kontakt psů s dětmi, v Británii zardousili kojence! - zvětšit fotografii
Foto: southwalesargus.co.uk

Tragedie, která nyní vyděsila celou Velkou Británii se odehrála v obci Ystrad Mynach v Jižním Welsu. Pouze přes tři měsíce starého chlapečka Jadena napadli dva psi, které rodina Mackových chovala a jimž důvěřovala.
Jednalo se o Staffordšírského bullterriera a Jack Russell terriera, kteří nemluvně napadli a doslova zakousli. Dle informací policejního inspektora Jima Bakera byla nezodpovědná důvěřivost majitelů k oběma hafanům tak veliká, že je ponechali v dosahu kojence přímo v rodinném domku!

 
Pan Heather Organ, sedmačtyřicetiletý soused rodiny Mackových, rozrušeně novinářům prozradil: "Zaslechl jsem nějaký vřískot, jak po nějakém napadení. Vyběhl jsem z domu a zaťukal u sousedů na dveře. Jakmile jsem vzal za kliku a dveře otevřel, vyřítili se ven jejich dva psi. To mě samozřejmě nenapadlo, co za hrůzu se právě přihodilo... Až pak se objevila Jadenova babička a křičela, že její vnuk je mrtvý." Další soused Gail Jones, který také zaslech křik se dokonce pokoušel dát již bezvládnému děcku dýchání z úst do úst. Záchránáři z nemocnice ale již mohli jen konstatovat smrt dítěte vzhledem k těžké újmě na krku. Novináři se také dozvěděli, že psi byli později chyceni a utraceni. Babička je se šokem hospitalizována v nemocnici.
 
Rodiče miminka - ač jsou nevýslovně zdrceni nad ztrátou jediného synáčka, se zřejmě i tak soudnímu jednání za svou nezodpovědnost nevyhnou. V osudnou dobu sice nebyli doma a na hlídání Jadena si zavolali babičku, tu bohužel psi ignorovali. Úřady i policie využili tragické situace k apelu pro veřejnost: "U malých dětí kontakt se psy nepodceňujte a psy neponechávejte bez dozoru!" Je zbytečné dodávat, že rada se netýká jen Británie!
Autoři: INT, OD

Tisk

Poslední zprávy:

Zpět


Reakce k článku:

Žádná reakce.

Vložit novou reakci:

Jméno:

Text:

Ochrana proti spamům - vlož telefonní číslo na hasiče:Redakce serveru AgroSeznam.cz nenese odpovědnost za obsah příspěvků čtenářů.
Redakce si vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení,  příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky a příspěvky dlouhé, jinak nevhodné či nevztahující se k tématu.

Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA