Deutsch Poland Česky

AgroSeznam.cz je nejnavštěvovanější web v České republice s inzercí použité a nové zemědělské techniky.
A |  A |  A
     

AGRO RUBRIKY

AgroSEZNAM

MAGAZÍN

AGRO GALERIE

ZÁBAVA

PRAKTICKÉ

AGROSEZNAM

Sekce ODKAZY slouží jako katalog zemědělských stránek.

Zápis do odkazů je ZDARMA, ale budeme rádi za zveřejnění odkazu na web AgroSeznam.cz na stránkách, na který odkaz míří. Zápis provedete v sekci "služby pro registrované" kam se dostanete po přihlášení . Stačí se jednoduše registrovat v sekci osobní nebo firemní registrace.

DETAIL ODKAZU


Zobrazit detail B AGRO Březová s.r.o. - prodej a servis zemedělské, lesnické a komunální techniky.
Popis webu:
Ze zemědělské techniky nabízíme přepravníky krmných směsí KV, šnekové dopravníky, fekální vozy, přepravníky balíků, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, ovíječky balíků, přepravníky balíků a rozdružovače balíků. Ke zpracování obilovin vám nabídneme provětrávací jehly, mačkače, pneumatické dopravníky, kombinované čističky a další. Dále také elektronické přístroje jako jsou například vlhkoměry obilovin a dřeva, teploměry, tyčové vzorkovače, odpuzovače hlodavců, váhy a vážní systémy, hektaroměry, rychloměry a mnoho dalších. Z lesnické techniky máme v nabídce lanové navijáky, vysokopevnostní řetězy, vyvážecí vozy, hydraulické ruky, rotátory, vyvážecí soupravy, kleště na kulatinu, lesnické drapáky a upravovací radlice, štípací automat, štěpkovače, štípače a další techniku. Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme čelní nakladače, transportní techniku, podvozky, traktorové přívěsy a návěsy, malotraktory, traktory, čelní traktorové betonové závaží, pracovní nářadí a další. Dále máme v nabídce zahradní, profesionální a komunální stroje a techniku.
Klíčová slova:Ze zemědělské techniky nabízíme přepravníky krmných směsí KV, šnekové dopravníky, fekální vozy, přepravníky balíků, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, ovíječky balíků, přepravníky balíků a rozdružovače bal
Webová adresa:www.b-agro.cz
Zpět

VYHLEDÁVÁNÍ:
Typ inzerátu:

Datum přidání:

Typ stroje:
Výrobce:

Země/kraj/okres:

Sekce:


Kategorie:


REKLAMA

Zobrazit detail
bez komínu,bez kouře, na dálkové ovládání